Własny generator = tanie SK

Dzięki temu urządzeniu będziemy mieli możliwość wytwarzania we własnym zakresie, w warunkach domowych i tanim kosztem wysokiej jakości srebra koloidalnego. Inwestując ok. 300zł w najtańszy generator srebra koloidalnego (wraz z drutami srebrnymi), przy 200 litrach wytworzonego roztworu srebra koloidalnego koszt wyprodukowanego jednego litra wysokiej jakości srebra koloidalnego wyniesie ok. 2-3 zł.

Obliczenia są dość proste: w sklepie czy aptece srebro koloidalne kosztuje ok. 50-60 zł za litr. Koszt wody demineralizowanej to ok. 5 zł za 5 litrów. Z tego wynika, że 200 litrów wody demineralizowanej będzie kosztować 200 zł. Całkowity koszt (czyli wraz z zakupem wytwornicy) 200 litrów srebra koloidalnego o stężeniu 10-20ppm wyniesie ok. 500 zł. Koszt prądu zużytego do wytworzenia srebra koloidalnego jest na tyle mały, że można go pominąć. Generator srebra koloidalnego pobiera ok. 20mA prądu przy zasilaniu 12V, co daje moc rzędu 150mW. Jest to dużo mniejsza moc niż u większości włączonych na stałe sprzętów domowych, które są w stanie czuwania. Koszt 200 litrów wysokiej jakości srebra koloidalnego to 500 zł. Łatwo można wyliczyć, że koszt naszej srebrnej wody, wyprodukowanej przy użyciu generatora srebra koloidalnego wynosi 2,5 zł za litr. Druty srebrne o przekroju 2 mm i długości 12 cm z powodzeniem wystarczą na 200 litrów roztworu srebra koloidalnego wysokiej jakości. Koszt wymiany drutów to ok. 50 zł za jedną parę drutów srebrnych o średnicy 2 mm, długości 10-12 cm i próbie 999.

Dodatkowo, wytworzone we własnym zakresie srebro koloidalne jest nie tylko bardzo tanie w porównaniu do gotowego, kupowanego w sklepie, ale również mamy pewność, że jest ono wysokiej jakości. Srebrna woda sprzedawana w sklepach i aptekach jest często przeleżała i wątpliwej jakości. Takie srebro koloidalne wytwarzane jest najczęściej hurtowo. Nie wiemy wtedy nic o jakości wody, wyglądzie drutów srebrnych oraz całym procesie technologicznym. Gotowe srebro koloidalne jest drogie, często przestarzałe i kiepskiej jakości. Ma ono często barwę herbaty (ciemno żółtą, a wręcz brązową), co świadczy o tym, że było wystawione na działanie światła słonecznego lub było długo magazynowane. Natomiast srebro koloidalne produkowane we własnym zakresie jest zawsze świeże i ma barwę białą. W zależności od stężenia, może być całkowicie przeźroczyste lub mleczne. Nie jest ono ani żółtawe, ani brązowawe. Jednak już po jednym dniu na słońcu, takie srebro koloidalne lekko żółknie. Jest to normalny proces i właśnie dlatego srebrną wodę należy przechowywać w ciemnym miejscu i w szklanym, ciemnym naczyniu w temperaturze pokojowej. Wytworzone srebro koloidalne najlepiej zużyć w przeciągu miesiąca, a następnie zrobić nowe, świeże. Ponieważ koszt wytworzenia srebra koloidalnego jest niski, z powodzeniem można je często generować. Jeżeli nie zużyjemy go do wcześniej przewidzianych celów, z powodzeniem można takie srebro wlać do zmywarki, spryskać nim łazienkę, dolać do płukania do pralki, wlać do dzbanka z kwiatami itp. Sposobów na wykorzystanie srebra koloidalnego jest naprawdę bardzo wiele.

Jesteś sceptyczny?

Odstraszają się teksty o przedawkowaniu srebra? Zapoznaj się z tekstem O srebrze koloidalnym...

2-3zł za litr srebra koloidalnego wysokiej jakości? TAK to możliwe. Przeczytaj i przekonaj się sam!

Własny generator = tanie SK

PPM - sposób wyrażania stężenie. Określa ile cząsteczek związku chemicznego (tu srebra) przypada na 1 milion cząsteczek roztworu.

Miernikiem TDS zmierzymy przybliżone stężenie chemiczne - gęstość jonów w wodzie.

Należy wybrać wodę o najniższym PPM - najlepiej 0, maksymalnie 3 PPM. Przegląd przetestowanych przez nas wód znajdziesz tutaj.

 

Potwierdzenie próby srebra 999

Potwierdzenie proby srebra 2019

 

 

Dostawa i płatność

Wpłat można dokonywać na rachunek firmowy w mBanku.
Istnieje możliwość wysłania zamówionego towaru za zaliczeniem pocztowym.

Wysyłka Poczta Polską:

  • list polecony priorytetowy/ paczka pocztowa - 12,30zł (dla płatności z góry)
  • przesyłka pobraniowa priorytetowa - 20 zł

Zamówienia i kontakt

biuro@nowoster.pl

gg 1518837

tel. 510 418 836  (w godz. 11-20)

Gwarancja

Oferowane generatory SK objęte są dwuletnią gwarancją.

Zapewniamy serwis gwarancyjny, pogwarancyjny oraz wsparcie techniczne.

Copyright