O srebrze koloidalnym...

Powyżej zostały wymienione tylko nieliczne przykłady zastosowania srebra koloidalnego. Dlaczego srebro koloidalne jest jeszcze wciąż niedoceniane? Występuje spora dezinformacja pochodząca głównie od firm farmaceutycznych. Srebro koloidalne było lekiem, dopóki nie powstały antybiotyki (które przyniosły duże zyski sektorowi farmaceutycznemu). Następnie, srebro koloidalne wycofano z list leków i stało się suplementem diety. Dodatkowo, neguje się pozytywne działanie srebra koloidalnego, a wręcz informuje o jego szkodliwych właściwościach. Zachęcam do niepoddawania się biernie nieprawdziwym danym oraz samodzielnego zapoznania się i przekonania o zaletach i wadach srebra koloidalnego.

Wiadomo, że antybiotyki nie zawsze działają. Istnieją różne szczepy bakterii, dlatego przed podaniem antybiotyku powinno się zrobić wymaz, aby sprawdzić na jaki szczep bakterii należy podać odpowiedni antybiotyk. Jednak niewielu lekarzy to robi. Przepisują antybiotyki na „chybił-trafił”. Chyba każdy z nas zdążył doświadczyć tego, że nie każdy przepisany antybiotyk był skuteczny. Czy nie warto spróbować działania srebra koloidalnego? Jedynym przeciwwskazaniem może być uczulenie na srebro. Jeżeli jesteś osobą na nie uczuloną, nie powinieneś używać go zarówno wewnętrznie jak i zewnętrznie.

Srebro koloidalne to jony srebra oraz cząsteczki srebra zawieszone w wodzie. Srebro koloidalne to w ok. 80% jony srebra i w ok. 20% cząsteczki srebra. Profilaktycznie, do stosowania wewnętrznego najlepiej wykorzystywać srebro koloidalne o niskim stężeniu, w zakresie 5-15 ppm. PPM oznacza tutaj ilość cząstek na milion cząstek wody. Stężenie srebra koloidalnego o wartości 5 ppm oznacza 5 cząstek srebra koloidalnego na milion cząstek wody. Nie sposób przedawkować srebra koloidalnego o takim stężeniu, popijając je w ilości kilkudziesięciu mililitrów dziennie. W stanach chorobowych popijać można nawet 100-200 ml dziennie przy takim samym stężeniu. Takie wartości srebra koloidalnego są całkowicie bezpieczne dla organizmu. Srebro jest jednym z pierwiastków potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego ciała. Jest zawarte w naszych tkankach, mózgu, kościach, gruczołach i wielu innych narządach. W łatwy sposób można sprawdzić ile miligramów srebra zawiera ludzki organizm, jakiej jego ilości potrzebuje, ile go dostarczamy w codziennym pożywieniu oraz jak dużo możemy go dostarczyć w postaci srebra koloidalnego. Wszystkich zainteresowanych zachęcam do przeczytania szczegółowych informacji w specjalistycznej literaturze dotyczącej srebra koloidalnego. Bardzo łatwo można się przekonać, że odpowiednio dawkując srebro koloidalne wysokiej jakości i stężeniu 5-15ppm nie sposób go przedawkować. Każdemu sceptykowi również polecam wypróbowanie srebra koloidalnego we własnym domu i przekonanie się, że takie wartości jego stężenia oraz racjonalne ilości nie mogą zaszkodzić organizmowi, a wręcz działają na jego korzyść. Jeżeli jednak nie jesteś przekonany do stosowania wewnętrznie srebra koloidalnego, to istnieją dziesiątki sposobów na wykorzystanie srebrnej wody do celów zewnętrznych, np. dezynfekcji, pozbywania się bakterii, czyszczenia, mycia czy przedłużania trwałości produktów.

Jesteś sceptyczny?

Odstraszają się teksty o przedawkowaniu srebra? Zapoznaj się z tekstem O srebrze koloidalnym...

2-3zł za litr srebra koloidalnego wysokiej jakości? TAK to możliwe. Przeczytaj i przekonaj się sam!

Własny generator = tanie SK

PPM - sposób wyrażania stężenie. Określa ile cząsteczek związku chemicznego (tu srebra) przypada na 1 milion cząsteczek roztworu.

Miernikiem TDS zmierzymy przybliżone stężenie chemiczne - gęstość jonów w wodzie.

Należy wybrać wodę o najniższym PPM - najlepiej 0, maksymalnie 3 PPM. Przegląd przetestowanych przez nas wód znajdziesz tutaj.

 

Potwierdzenie próby srebra 999

Potwierdzenie proby srebra 2019

 

 

Dostawa i płatność

Wpłat można dokonywać na rachunek firmowy w mBanku.
Istnieje możliwość wysłania zamówionego towaru za zaliczeniem pocztowym.

Wysyłka Poczta Polską:

  • list polecony priorytetowy/ paczka pocztowa - 12,30zł (dla płatności z góry)
  • przesyłka pobraniowa priorytetowa - 20 zł

Zamówienia i kontakt

biuro@nowoster.pl

gg 1518837

tel. 510 418 836  (w godz. 11-20)

Gwarancja

Oferowane generatory SK objęte są dwuletnią gwarancją.

Zapewniamy serwis gwarancyjny, pogwarancyjny oraz wsparcie techniczne.

Copyright